Rolety Noble

Rolety noble matt

Rolety noble matt pozwalają uzyskać unikalne połączenie z frontami o matowym wykończeniu. Dopełniają przestrzeń, równocześnie pełniąc praktyczną funkcję. Są bardzo łatwe w użyciu, zapewniają maksymalną użyteczność przestrzeni do przechowywania, a po zamknięciu łączą się z frontem – i to bez żadnych widocznych różnic w materiałach czy kolorystyce. Powierzchnia tych rolet jest równocześnie bardzo przyjemna w dotyku i nie pozostają na niej odciski palców

Jakie zalety mają żaluzje meblowe noble matt?

To monolityczne zabudowy meblowe, które tworzą jednolity design. Rolety noble matt mają jedwabiście gładką, matową powierzchnię i idealnie dopasowane obrzeża. Wyróżniają się też łatwością w użyciu, dzięki czemu świetnie nadają się do trudno dostępnych miejsc. Swoboda w projektowaniu aranżacji za ich pomocą ułatwia projektowanie, a po zamknięciu rolety, idealnie łączy się ona z frontem.
Sam montaż żaluzji również jest bardzo prosty, a to dzięki rozwiązaniu kasetowemu plug&play. Użytkownik może też bez problemu dobrać takie wykończenie żaluzji, jakie będzie pasować do danej przestrzeni. Wśród dostępnych kolorów znajdują się zarówno te bardziej popularne, jak biel, szarość, jak i nowoczesne barwy – antracyt, oliwka czy czerń.

Dlaczego warto wybrać żaluzje noble matt?

Dzięki żaluzjom noble matt, można zaoszczędzić naprawdę sporo miejsca. Jest to bardzo istotne w kawalerkach, małych mieszkaniach czy biurach. Jeśli na niewielkim metrażu trzeba zmieścić wszystkie niezbędne przedmioty do pracy, urządzić wygodny salon czy sypialnię, to w takim miejscu często pojawiają się kłopoty aranżacyjne. W roli wygodnego schowka, szafki czy po prostu zabudowy idealnie sprawdzają się właśnie rolety noble matt.

Tego rodzaju zamykanie, zamiast tradycyjnych drzwiczek będzie też doskonałym wyborem w szafkach wiszących. Dzięki meblowym roletom noble matt przed meblem nie potrzebuje się większej wolnej przestrzeni, aby móc wygodnie i bezpiecznie otworzyć go. W efekcie korzystając z takich żaluzji, można zmniejszyć odległość między wyposażeniem wnętrza. Sprawi to, że zmieści się więcej rzeczy na niewielkiej przestrzeni.

Na uwagę zasługuje też sam wygląd takich rolet. Obecne modele, jakie oferuje noble matt są nie tylko wykonane z wysokiej jakości materiałów, ale też praktyczne, funkcjonalne i pięknie wyglądają. Dzięki nim można stworzyć bardzo oryginalne i estetyczne wnętrze, z którego się wygodnie, z przyjemnością korzysta. Takiego typu wykończenia mają różne wzory, a ich rozmiary można dowolnie dopasować do swoich potrzeb. Standardowy zestaw dostępny jest w wymiarach 600 x 1500 mm oraz 900 x 1500 mm, a wysokość zabudowy wynosi maksymalnie 1500 mm: 164 mm. Bez najmniejszego problemu dopasuje się więc odpowiedni model do swoich potrzeb i możliwości aranżacyjnych.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu Szerejko, w którym oferujemy najmodniejsze rolety noble matt. Są to produkty najwyższej jakości, które na wiele lat zachowają swój estetyczny wygląd bez skomplikowanej pielęgnacji i konserwacji.