Rolety meblowe

Nowoczesne rolety meblowe, które wyróżniają się designem i funkcjonalnością

Staranne zaprojektowanie poszczególnych wnętrz ma duży wpływ na komfort codziennego życia domowników, a także na ich samopoczucie wynikające z panującej w danym pomieszczeniu atmosfery. Dlatego w ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się rozwiązania, które łączą w sobie oryginalny design i wygodną funkcjonalność. Jednym z tego typu produktów jest roleta meblowa, która po upływie lat ponownie zaczyna cieszyć się rosnącą popularnością. Dzieje się tak, ponieważ pojawiające się obecnie wzory żaluzji meblowych REHAU, a także zastosowane systemy prowadnic czynią je niezwykle nowoczesnym i praktycznym rozwiązaniem do wielu wnętrz. W efekcie pojawiają się one nie tylko w pokojach dziennych, ale także w kuchni, jadalni czy nawet w gabinetach. Warto dowiedzieć się, czym wyróżniają się poszczególne modele tego typu produktów i zdecydować, czy okażą się one godną uwagi inwestycją

O czym warto pamiętać, wybierając żaluzje meblowe?

Decydując się na stworzenie w pomieszczeniach różnego rodzaju wnęk czy zabudowanych szaf, pozostaje zastanowić się, w jaki sposób najlepiej zakryć ich ewentualną zawartość. Wówczas rolety meblowe ze względu na swoją funkcjonalność oraz nowoczesny design dla wielu inwestorów mogą okazać się najlepszą propozycją. W naszym sklepie Szerejko oferujemy nowoczesne żaluzje meblowe REHAU, które wyróżniają się starannym wykończeniem oraz zastosowaniem wielu innowacyjnych rozwiązań. To sprawia, że zwykle stają się wyborem na wiele lat wygodnego użytkowania. Warto między innymi wspomnieć o takich cechach rolety meblowej REHAU jak:

  • świetne właściwości jezdne za sprawą niewielkiej wagi i braku dużego tarcia,
  • wiele możliwości aranżacji ze względu na dużą dostępność różnych kolorów i modnych rodzajów wykończenia, na przykład matowych czy metalicznych,
  • zastosowanie nowoczesnych systemów, które znacznie ułatwiają montaż i codzienne użytkowanie,
  • w zależności od wybranego rodzaju żaluzja meblowa świetnie sprawdzi się we wnętrzach o różnym przeznaczeniu, na przykład w kuchni, łazience czy salonie.

Oprócz wspomnianych wyżej cech warto upewnić się, że wybrane rolety meblowe będą cechowały się wysoką wytrzymałością. Istotna okazuje się między innymi odporność na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, na przykład na zarysowania czy pęknięcia, a także na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Tak jak wspomnieliśmy, niektóre modele można zastosować również w kuchniach czy łazienkach, w których zwykle panują wymagające warunki, na przykład częste zmiany temperatur czy wysoka wilgotność powietrza. To sprawia, że wybrane produkty powinny powstawać ze starannie dobranych materiałów, które nie zniszczą się pod wpływem działania wilgoci.

Żaluzje meblowe REHAU – wyjątkowe możliwości aranżacyjne, które dodają wnętrzom charakteru

Wybierając nowe rolety do zamontowania w połączeniu z meblami, warto zwrócić szczególną uwagę na ich design oraz na dopasowanie do aranżacji całego pomieszczenia. Dzięki temu można zyskać większą pewność, że cały wystrój będzie się świetnie prezentował i pomoże w stworzeniu przyjemnej atmosfery. Wspomniana wcześniej marka REHAU oferuje żaluzje meblowe w wielu nowoczesnych i świetnie wyglądających wykończeniach. Niesłabnącą popularnością cieszą się między innymi rolety decor-line, które występują w modnych kolorach i świetnie komponują się zarówno z meblami drewnianymi, jak i utrzymanymi w jednolitych odcieniach bieli, beżu, szarości czy czerni. Oprócz tego warto wspomnieć o wyjątkowej serii metallic-line, w ramach której pojawiają się modele o metalicznym wykończeniu, na przykład aluminiowym lub szczotkowanej stali nierdzewnej. Tego typu propozycje będą świetnie prezentować się w kuchniach lub łazienkach, również ze względu na swoją większą wytrzymałość.

Rolety Color-Decor Line

Wyróżniają się cichą pracą oraz łatwym montażem, a także dekoracyjnym, nowoczesnym wyglądem, który świetnie sprawdzi się w wielu wnętrzach. Inwestorzy mogą wybierać spośród 10 starannie dobranych kolorów żaluzji pionowych lub poziomych.

Rolety Metallic Line

Charakteryzują się eleganckim, metalicznym wykończeniem w kolorach aluminium lub szczotkowanej stali nierdzewnej. Inwestorzy mogą również wybrać szczeble o różnej szerokości i zyskać gwarancję łatwego montażu za sprawą innowacyjnego systemu plug&play.

Rolety Noble Matt

Nowoczesne rolety o matowym wykończeniu, które bardzo dobrze komponują się z matowymi frontami mebli i nie uwidaczniają odcisków palców. W ofercie pojawia się 6 stonowanych kolorów.