Rolety Metallic-line

Wyjątkowe żaluzje meblowe to nasz sposób na to, aby odmienić wnętrze Twojego gabinetu, biura, sypialni, ale też kuchni czy łazienki. Są uniwersalne, subtelne i ponadczasowe – niezawodne w urządzaniu wnętrz, w których każdy detal ma znaczenie.

Dlaczego akurat roleta na meble?

Zwijana w pionie lub poziomie żaluzja, którą można wypełnić wnęki i regały meblowe, to sposób na to, aby połączyć piękne z niezawodnym. Zamiast ciężkich otwieranych skrzydłowo drzwi zyskujesz rozwiązanie, które oszczędza miejsce i nadaje wnętrzu nowoczesnego charakteru. Roleta aluminiowa meblowa z uwagi na swój subtelny, srebrny odcień jest bardzo chętnie wybierana przez osoby, które w swoich aranżacjach chcą wykorzystać ten odcień do tworzenia niebanalnych kompozycji stylistycznych. Nie chodzi jednak tylko o efekt wizualny. Żaluzje REHAU to wyroby o wysokiej wytrzymałości, które sprytnie zasłaniają to, co na regale, do żądanej wysokości. Świetnie nadają się do podwyższania funkcjonalności pomieszczeń, w których chce się wykorzystać istniejące już regały, ale nadać im subtelniejszego charakteru poprzez zasłonięcie tego, co się na nich znajduje.

Wyjątkowe cechy rolet meblowych REHAU

Wszystkie produkty z naszej oferty zostały opracowane z myślą o niezawodnym, długoletnim użytkowaniu w biurach, pokojach hotelowych, ale również wnętrzach domów prywatnych. Roleta Metallic Line to unikatowa propozycja dla osób, które planują aranżację wnętrz z wykorzystaniem aluminiom lub szczotkowanej stali – metali nadających im chłodnego, stonowanego charakteru i wspaniale pasujących do różnorodnej kolorystyki. Połączenie aluminium i polipropylenu sprawia, że żaluzje są niezwykle wytrzymałe, a przy tym lekkie i miłe w dotyku, przez co świetnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Rozwiązanie kasetowe plug&play umożliwia prosty montaż, a szeroki wybór profili i kształtów – jeszcze lepsze dopasowanie do konkretnych potrzeb.

Kiedy warto sięgnąć po rolety meblowe?

Ponadczasowa roleta meblowa plastikowa w dobrze dobranym do otoczenia odcieniu to doskonały sposób na to, by uczynić wnętrze bardziej funkcjonalnym. Pozwala ona zakryć istniejące już regały lub wnęki w ścianie, tworząc z nich funkcjonalne szafy. Zapewnia możliwość pozostawienia ich w pozycji otwartej lub półotwartej, dla wygody i jeszcze ciekawszego wykorzystania tego, co znajduje się na półkach w aranżacji pomieszczenia. To świetny pomysł na wnętrze dla osób, które cenią sobie interesujące i ponadczasowe rozwiązania, dające możliwość dowolnego zestawienia mebli ze stylem wnętrza, dzięki ich stonowanej kolorystyce i dekorowi. Do wyboru mamy różne szerokości listew w żaluzjach, co jeszcze bardziej sprzyja możliwościom dekoracyjnym. Wybierając nasze rolety meblowe z serii Metallic Line, masz możliwość zafundowania sobie drobnej zmiany stylistycznej w posiadanych meblach, co jest szczególnie cenne, gdy nie masz możliwości kupienia dokładnie takich gotowych szaf i witryn, jakie są potrzebne w konkretnym przypadku. Zobacz, jakie możliwości daje Ci ten produkt i znajdź dla niego miejsce we wnętrzach, które chcesz odświeżyć!