Rolety Decor-color line

Nowoczesne systemy meblowe oferowane przez REHAU w naszym sklepie pozwalają na niezwykle wygodne przystosowanie posiadanych mebli do aktualnych potrzeb oraz stylu aranżacji wnętrza. Wybieraj spośród licznych dekorów i odcieni, dzięki którym Twój dom lub biuro będą jeszcze piękniejsze i funkcjonalne!

Mnogość rozwiązań dla indywidualnych potrzeb

Dzięki specjalnej technologii suwnej rolety meblowe otwierają się i zamykają w sposób płynny, bezwysiłkowy i cichy, co sprzyja ich użytkowaniu. Różne mechanizmy i systemy prowadnic oferowane przez nasz sklep dają łatwość montażu sprzyjającą udoskonalaniu posiadanych już regałów. Dostępne są zarówno wersje żaluzji pionowe, jak i poziome – co wpływa na sposób ich otwierania i przyczynia się do zwiększenia zakresu zastosowań w różnych pomieszczeniach. Roleta Color-Decor Line to system niezawodny w biurach, domowych gabinetach, ale również sypialniach czy hotelach – wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność zasłonięcia otwartych regałów w sposób spójny z prostą, subtelną aranżacją wnętrza.

Różne wersje kolorystyczne żaluzji REHAU

Oferujemy możliwość wyboru spośród pięciu barw najchętniej wykorzystywanych we wnętrzach z uwagi na ich praktyczność. To biele, szarości i czerń, z którymi bardzo łatwo urządzić pomieszczenie w dowolnej stylistyce. Roleta meblowa czarna jest idealnym rozwiązaniem w przypadku wnętrz loftowych, ale również biurowych utrzymanych w ciemnej kolorystyce. Szarości i biele idealnie współgrają z innymi kolorami, w tym również beżami, pastelami czy błękitami – to wspaniały, uniwersalny akcent w sypialniach, pokojach dziecięcych i jasnych gabinetach.

Dekory, dzięki którym wnętrze nabiera charakteru

Poza kolorystyką, klienci decydujący się na zakup żaluzji meblowych mają możliwość wyboru ciekawych dekorów – stylizowanych na aluminium, czy naturalne kolory drewna. To one sprawiają, że wnętrze staje się bardziej przytulne i jeszcze lepiej współgra z założeniem stylistycznym.

Dlaczego warto postawić na rolety meblowe?

Meble otwierane skrzydłowo to zdecydowanie najpopularniejszy wariant, który jednak nie wszędzie zdaje egzamin. Standardowa roleta meblowa biała lub w dowolnym innym kolorze to sposób na zasłonięcie tego, co chce się skryć przed wzrokiem innych, ale z możliwością częściowego odsłonięcia – czego nie daje zwyczajna komoda czy witryna. Co więcej, rozwiązania, które oferujemy w naszym sklepie, pozwalają na przykład na osłonięcie wnęk ściennych, co jest szalenie wygodne i rozsądne. Wybierając roletę na swoim regale lub we wnęce można w prosty sposób odświeżyć stare meble bez ich wymiany, zagospodarować miejsce na ścianie w praktyczny sposób, a przy tym dodać wnętrzu lekkości i nowoczesnego charakteru. Duża możliwość konfiguracji produktów w naszym sklepie to z kolei coś w sam raz dla tych, którzy chcą sami brać udział w projektowaniu swojego mieszkania i uczynić je jeszcze bardziej funkcjonalnym. Neutralny charakter naszych żaluzji daje wiele możliwości aranżacji pomieszczeń z ich udziałem – co warto wykorzystać, jeśli planuje się ich odświeżenie.