Rolety meblowe poziome

Rolety meblowe poziome

Projektowanie wyposażenia wnętrz i aranżacji przestrzeni, które mają być funkcjonalne, estetyczne, a jednocześnie wykorzystywać do maksimum dostępne miejsce, wymaga stosowania niestandardowych rozwiązań. Jednym z nich są rolety meblowe poziome. To coraz popularniejsza alternatywa dla tradycyjnych frontów.

Dostępne w naszej ofercie wyposażenie jest praktyczne, eleganckie, łatwe w użyciu oraz trwałe. Jego forma doskonale wpasowuje się w różnego rodzaju meble, wykorzystywane zarówno we wnętrzach domów, jak i biurach, sklepach, punktach usługowych, obiektach publicznych, jachtach czy kamperach. Znajdziesz u nas nowoczesne żaluzje poziome, które spełnią Twoje wymagania, bez względu na to, jaki projekt zamierzasz realizować.

Szeroki wybór rolet poziomych do wielu zastosowań

Jeśli szukasz osłon meblowych, które charakteryzują się wysoką funkcjonalnością oraz różnorodnością zastosowań, jesteś w dobrym miejscu. Uniwersalne rolety poziome są u nas dostępne w wielu wariantach, dzięki czemu możesz je łatwo dopasować do każdego rodzaju wnętrza czy zastosowania. Różnią się one od siebie m.in. kolorystyką, wzornictwem, systemem prowadnic, profilami oraz materiałem wykorzystanym do produkcji. Mogą mieć również dedykowane dodatki, jak np. uchwyty, ułatwiające otwieranie, zamki, zapewniające bezpieczeństwo przechowywania lub mechanizmy, pozwalające na precyzyjną regulację.

Dbamy o to, by wszystkie dostępne rolety poziome charakteryzowały się trwałością i estetyką, a także były łatwe w utrzymaniu w czystości. Wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką, by usunąć kurz lub plamy. Warto również zwrócić uwagę na wygodny montaż rolet poziomych – nie sprawi żadnego problemu nawet osobom, które do tej pory nie prowadziły takich prac. Dostępne są gotowe zestawy typu plug & play, które można od razu instalować w wybranym miejscu.

Nowoczesne żaluzje poziome – najważniejsze zalety

Wspomniany już wcześniej szybki i łatwy montaż rolet poziomych to nie jedyne zalety tego rozwiązania. Taki element w meblach ma również szereg innych atutów. Przede wszystkim, jeśli jest stosowany jako zamiennik tradycyjnych frontów, pozwala zaoszczędzić sporą ilość przestrzeni w danym pomieszczeniu. Rolety poziome podczas otwierania „chowają” się we wnętrzu mebli, więc nie zajmują miejsca na zewnątrz. Dlatego też tak często są wybierane w przypadku wyposażenia małych pomieszczeń, sklepów, warsztatów, kamperów, jachtów czy biur.

Ponadto rolety meblowe poziome mogą być wykonane z materiałów w różnych wzorach i kolorach (prawie 30 dostępnych wariantów), co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz wystroju wnętrza. Warto zaznaczyć, że w produkcji stawiamy na ekologiczne rozwiązania – materiały PP, które nadają się do intensywnego użytkowania, a przy tym świetnie wyglądają.

Dostępne produkty charakteryzują się również doskonałymi właściwościami jezdnymi. Żaluzje poziome są bardzo wygodne w użytkowaniu – wszystko dzięki niewielkiej wadze i optymalnie dobranym materiałom, które minimalizują siły tarcia. Jeśli masz pytania związane z naszymi produktami – zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.